Beta Forum
Otomotiv krizden hızlı çıkacak Uuuye
Beta Forum
Otomotiv krizden hızlı çıkacak Uuuye
Beta Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beta Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapiletişim
Kontrol Paneli
Otomotiv krizden hızlı çıkacak ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Otomotiv krizden hızlı çıkacak Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Otomotiv krizden hızlı çıkacak Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Otomotiv krizden hızlı çıkacak Kthememgr
Gözlenmiş Konular
En son konular
» Popmundo
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:23 pm tarafından kereneci1903

» Bitefight
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:21 pm tarafından kereneci1903

» 2009'un En İyi 10 Türkçe Şarkıları(Genel Olarak)
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:21 pm tarafından Skyfr

» Sanalika
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:19 pm tarafından kereneci1903

» AIDS Hastalığı
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:17 pm tarafından Skyfr

» Travian nedir? ne değildir?
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:16 pm tarafından kereneci1903

» Kanser
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:16 pm tarafından Skyfr

» Gözaltındaki Tarkan'a Kardeşinden Giysi ve Kitap Desteği
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:08 pm tarafından Skyfr

» !!! 'Tarkan 'Evet Kullanıyorum' Dedi'
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 7:07 pm tarafından Skyfr

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Tem. 12, 2010 2:27 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
kereneci1903
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_vote_lcapOtomotiv krizden hızlı çıkacak I_voting_barOtomotiv krizden hızlı çıkacak I_vote_rcap 
Skyfr
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_vote_lcapOtomotiv krizden hızlı çıkacak I_voting_barOtomotiv krizden hızlı çıkacak I_vote_rcap 
Bryan1286
elmer5
fatihcancıncan12
palet06
Creation
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anket
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sodepro

Kullanıcılarımız toplam 318 mesaj attılar bunda 240 konu
Anahtar-kelime
Sitemize Hoş Geldiniz
Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:05 pm tarafından kereneci1903
Sitemize hoş geldiniz.Sitemizde dilediğince vakit geçirebilirsiniz.Kurallara uymayanlar süreli veya tamamen ban yiyeceklerdir.Bütün üyelerimiz istediği kadar konu açabilirler.Saygılar kereneci1903 & Skyfr

Yorum: 1

Otomotiv krizden hızlı çıkacak

YazarMesaj
Skyfr
V.I.P.
V.I.P.
Skyfr

çin astrolojisi : Manda

Otomotiv krizden hızlı çıkacak Empty
MesajKonu: Otomotiv krizden hızlı çıkacak   Otomotiv krizden hızlı çıkacak I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:54 pm

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Genel Müdür Ziya Akkurt’un reel sektörün sorunlarını yerinde dinlemeye yönelik düzenledikleri gezilerin ilk durağı oldu.

Müdürü Akkurt, ziyarette, “Türkiye ekonomisinin krizden çıkışında başrolü oynayacak şehirlerin başında gelen Bursa’ya ve diğer illerimize olan desteğimiz artarak sürecek” dedi. Akbank yönetiminin BTSO’daki ziyaretinde BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez ve yardımcılarının yanısıra TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve BTSO Meclis Başkanı İlhan Parseker de hazır bulundu. Ziya Akkurt, “Otomotivin, krizden çıkışta da en hızlı toparlanacak sektörlerin başında geleceğini düşünüyoruz. Bunun sinyallerini üretim rakamlarında da görmeye başladık” diye konuştu. Celal Sönmez ise Akbank üst yönetiminin ziyaretlerine Bursa’dan başlamasının kentin ülke ekonomisinde taşıdığı ağırlığı ortaya koyduğunu söyledi.
http://paylasimvakti.bestoforum.net./index

Otomotiv krizden hızlı çıkacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İronman The Game - Hızlı - Tek Link - Kendi Uploadım..../206.62 MB